Výroba reklamy

Nabízíme kompletní tvorbu reklamy – vývěsní štíty, poutače, orientační systémy, řešení interiérů, reklamní plachty a mnoho dalšího. Navrheme, vytvoříme, nainstalujeme…PROHLÉDNĚTE SI TAKÉ FOTOGALERII

Vytvoříme Vše pro Vaši prodejnu či provozovnu

Vytvoříme vše co potřebujete pro svou propagaci. V rámci spolupráce s našimi partnery Vám můžeme jako doplněk zajistit i drobné tiskoviny a reklamní předměty.

Nestandardní aplikace:
Speciální aplikace vyžaduje speciální řešení. Mezi takováto řešení patři zejména dotisky na již stávající nosiče jako např. autoplachty, prostorové objekty apod. , které nelze potisknout standardní strojovou technologií, nebo potisk kovovými, fluorescentními či přesně definovanými přímými (nerastrovými) barvami. Ve spolupráci s partnerskými společnostmi dále nabízíme též technologie airbrush, gravírování, ap.

Dokončující zpracování a instalace:
Patří k standardnímu servisu poskytovanému všem zákazníkům. Jedná se zejména o aplikaci samolep na podkladový nosič (deska, výloha, vozidlo …..), instalace u zákazníka, výroba reklamních nosičů (rámy, štíty, konstrukce, světelné reklamy ….), kompletace reklamních PVC bannerů, výroba autoplachet ap.

Instalace dodaných samolep:
Vzhledem k tomu, že se na současném reklamním trhu vyskytují firmy, které se zabývají pouze výrobou a tiskem samolep a transparentů, nenabízejí vlastní instalaci. Naše reklamní agentura Vám zajistí polep a instalaci Vámi dodaných samolep a transparentů. Realizujeme polep vozidel (osobní + nákladní), polep výloh, instalace transpatrentů na budovy atd.

Nezapomeňte – nabízíme náhradní plnění!

Odběrem služeb či výrobků od nás ušetříte placení odvodů státu ve výši
35,71 % námi fakturované částky bez DPH!

Reklamní agentura AKM studio s.r.o. od 1.7.2008 splňuje podmínky zákona č. 435/2004 Sb a může poskytovat tzv. náhradní plnění dle tohoto zákona

úspora až 35,71%

Stroje

Rychlost

Spolehlivost