Naše služby

V této sekci uvádíme základní produkty a služby. Pokud zde nenajdete produkt, který by byl přesně pro vás, či potřebujete doplňující informace, neváhejte nás kontaktovat.

Řezaná foliová reklama:

Aplikovatelná na široké spektrum nosičů jako PVC tabule, výlohy, vozidla, orientační a navigační systémy. Výhodou tohoto typu reklamy je snadná aplikovatelnost, časová a cenová nenáročnost výsledného produktu, snadná opravitelnost či změna, dostupnost fólií se speciálním vizuálním efektem jako např. fluorescentní, translucentní fosforeskující, reflexní, metalické ap.. Naopak jistou nevýhodou může být pevně definovaná škála barev, která nepokrývá celé barevné spektrum jinými technologiemi reprodukovatelných barev a je někdy nutné volit kompromis nebo jinou technologii realizace.
Díky kvalitnímu řezacímu plotteru s aktivní šířkou řezu 132cm a s laserovým optickým systémem pro ořez digitálních tisků jsme schopni realizovat velmi široké spektrum požadavků našich zákazníků.

Tištěná reklama:

Jako primární reklamní nosič je použita samolepící PVC folie, pečetící folie, PVC banner (plachtovina), PVC siťovina (mesh), papír.
Potisk nosiče je realizován solventní tiskárnou v režimu CMYK.
Dle použití výsledného produktu je použita technologie a materiál odpovídajícího rozlišení a trvanlivosti.
Polepy osobních a nákladních vozidel:
Nabízíme polep osobních a skříňových nákladních vozidel řezanou nebo tištěnou grafikou, případně kombinací obojího. V případě, že se jedná o tištěnou grafiku je samozřejmostí její laminace z důvodu ochrany před vnějšími vlivy. Nabízíme reflexní konturové označení pevných (skříňových) i plachtových nástaveb. Jedná se o žluté, červené či bílé orámování Vašeho vozidla 5cm širokou certifikovanou folií 3M a AVERY.

Výroba a potisk autoplachet:

Naše reklamní agentura Vám zrealizuje jak výrobu tak potisk autoplachty CMYK technologií nebo technologií šablonového tisku barvami Thermo-Jet. Provádíme i potisk již použitých plachet buď přímo na Vašem vozidle bez nutnosti sundání plachty, nebo po sundání plachty z vozidla v závislosti na motivu a stavu plachty. Provádíme potisk plachet u přívěsných vozíků, potisk reklamních stanů atd.

Výroba vizitek:

Vizitky jsou vytištěny na kvalitním matném křídovém papíře o plošné hmotnosti 300g/m2. Jsou VŽDY tištěny ve čtyřbarevném režimu CMYK, proto nerozlišujeme počet barev. Proto dodáváme za stejnou cenu jak jednobarevné, tak i plnobarevné vizitky (např. s fotografií)
Pokud však vyžadujete nějaký speciální papír, či jiný nestandardní postup nebo technologii, neváhejte nás kontaktovat.
Rádi vám nabídneme a naceníme optimální produkt přímo pro Vás.
Grafický návrh a zpracování vizitek se u prvoobjednávek počítá cca 100-300 Kč dle složitosti. U přiobjednávek se již nepočítá.

Výroba razítek:

Dodáváme strojky samobarvicích razítek firmy TRODAT. Motiv otisku je vypálen CO2 laserem. Razítka zhotovujeme standardně do dvou pracovních dní.

Nestandardní aplikace:

Speciální aplikace vyžaduje speciální řešení. Mezi takováto řešení patři zejména dotisky na již stávající nosiče jako např. autoplachty, prostorové objekty apod. , které nelze potisknout standardní strojovou technologií, nebo potisk kovovými, fluorescentními či přesně definovanými přímými (nerastrovými) barvami. Ve spolupráci s partnerskými společnostmi dále nabízíme též technologie, gravírování, sítotisk, strojní výšivku ap.

Dokončující zpracování a instalace:

Patří k standardnímu servisu poskytovanému všem zákazníkům. Jedná se zejména o aplikaci samolep na podkladový nosič (deska, výloha, vozidlo …..), instalace u zákazníka, výroba reklamních nosičů (rámy, štíty, konstrukce, světelné reklamy ….), kompletace reklamních PVC bannerů, výroba autoplachet ap.

Stroje

Rychlost

Spolehlivost